UEFA.com works better on other browsers
For the best possible experience, we recommend using Chrome, Firefox or Microsoft Edge.

Serbian Super League 2021/22

Last 5 matches Last 5 matches Points Pts
PTZ FK Partizan
  • W
    VOZ Voždovac 0-3 PTZ Partizan
    2021/11/28
  • W
    PTZ Partizan 4-1 VOJ Vojvodina
    2021/11/21
  • D
    PTZ Partizan 0-0 PRO Proleter
    2021/11/07
  • W
    PTZ Partizan 2-0 CUK Čukarički
    2021/10/31
  • W
    PTZ Partizan 3-1 Metalac
    2021/10/28
50
CRV FK Crvena zvezda
  • W
    CRV Crvena zvezda 3-0 SUB Spartak Subotica
    2021/11/28
  • W
    LUC Mladost Lučani 1-5 CRV Crvena zvezda
    2021/11/21
  • W
    VOJ Vojvodina 1-2 CRV Crvena zvezda
    2021/11/07
  • W
    KRA Radnički 1923 0-3 CRV Crvena zvezda
    2021/10/31
  • L
    RAD Radnik Surdulica 2-1 CRV Crvena zvezda
    2021/10/27
44
CUK FK Čukarički
  • W
    Metalac 0-3 CUK Čukarički
    2021/11/27
  • D
    CUK Čukarički 1-1 Novi Pazar
    2021/11/22
  • D
    Novi Pazar 2-2 CUK Čukarički
    2021/11/18
  • D
    VOZ Voždovac 1-1 CUK Čukarički
    2021/11/05
  • L
    PTZ Partizan 2-0 CUK Čukarički
    2021/10/31
31
VOJ FK Vojvodina
  • W
    VOJ Vojvodina 3-1 LUC Mladost Lučani
    2021/11/29
  • W
    LUC Mladost Lučani 0-2 VOJ Vojvodina
    2021/11/25
  • L
    PTZ Partizan 4-1 VOJ Vojvodina
    2021/11/21
  • L
    VOJ Vojvodina 1-2 CRV Crvena zvezda
    2021/11/07
  • W
    PRO Proleter 0-1 VOJ Vojvodina
    2021/11/01
29
NAP FK Napredak
  • W
    KRA Radnički 1923 1-2 NAP Napredak
    2021/11/27
  • D
    NAP Napredak 1-1 RAD Radnicki Niš
    2021/11/20
  • L
    Kolubara 1-0 NAP Napredak
    2021/11/06
  • W
    Metalac 2-3 NAP Napredak
    2021/11/02
  • D
    NAP Napredak 1-1 Novi Pazar
    2021/10/21
27
RAD FK Radnicki Niš
  • W
    RAD Radnicki Niš 3-0 RAD Radnik Surdulica
    2021/11/28
  • D
    NAP Napredak 1-1 RAD Radnicki Niš
    2021/11/20
  • D
    RAD Radnicki Niš 0-0 SUB Spartak Subotica
    2021/11/07
  • W
    RAD Radnicki Niš 2-1 KRA Radnički 1923
    2021/11/03
  • W
    RAD Radnicki Niš 2-0 LUC Mladost Lučani
    2021/10/30
25
SUB FK Spartak Subotica
  • L
    CRV Crvena zvezda 3-0 SUB Spartak Subotica
    2021/11/28
  • D
    SUB Spartak Subotica 1-1 KRA Radnički 1923
    2021/11/21
  • D
    RAD Radnicki Niš 0-0 SUB Spartak Subotica
    2021/11/07
  • W
    Kolubara 1-2 SUB Spartak Subotica
    2021/11/02
  • W
    SUB Spartak Subotica 2-0 Metalac
    2021/10/23
23
Backa Topola
  • L
    Kolubara 2-1 Backa Topola
    2021/11/28
  • L
    RAD Radnik Surdulica 2-1 Backa Topola
    2021/11/24
  • L
    Backa Topola 1-2 Metalac
    2021/11/19
  • D
    Novi Pazar 1-1 Backa Topola
    2021/11/05
  • D
    VOZ Voždovac 1-1 Backa Topola
    2021/10/31
22
VOZ FK Voždovac
  • L
    VOZ Voždovac 0-3 PTZ Partizan
    2021/11/28
  • L
    PRO Proleter 1-0 VOZ Voždovac
    2021/11/20
  • D
    VOZ Voždovac 1-1 CUK Čukarički
    2021/11/05
  • D
    VOZ Voždovac 1-1 Backa Topola
    2021/10/31
  • W
    RAD Radnik Surdulica 1-3 VOZ Voždovac
    2021/10/22
22
PRO FK Proleter
  • L
    Novi Pazar 2-0 PRO Proleter
    2021/11/29
  • W
    PRO Proleter 1-0 VOZ Voždovac
    2021/11/20
  • D
    PTZ Partizan 0-0 PRO Proleter
    2021/11/07
  • L
    PRO Proleter 0-1 VOJ Vojvodina
    2021/11/01
  • L
    CUK Čukarički 6-1 PRO Proleter
    2021/10/22
21
FK Kolubara Lazarevac
  • W
    Kolubara 2-1 Backa Topola
    2021/11/28
  • D
    RAD Radnik Surdulica 1-1 Kolubara
    2021/11/20
  • W
    Kolubara 1-0 NAP Napredak
    2021/11/06
  • L
    Kolubara 1-2 SUB Spartak Subotica
    2021/11/02
  • L
    LUC Mladost Lučani 3-1 Kolubara
    2021/10/23
20
RAD FK Radnik Surdulica
  • L
    RAD Radnicki Niš 3-0 RAD Radnik Surdulica
    2021/11/28
  • W
    RAD Radnik Surdulica 2-1 Backa Topola
    2021/11/24
  • D
    RAD Radnik Surdulica 1-1 Kolubara
    2021/11/20
  • D
    Metalac 1-1 RAD Radnik Surdulica
    2021/11/06
  • D
    Novi Pazar 1-1 RAD Radnik Surdulica
    2021/11/01
19
LUC FK Mladost Lučani
  • L
    VOJ Vojvodina 3-1 LUC Mladost Lučani
    2021/11/29
  • L
    LUC Mladost Lučani 0-2 VOJ Vojvodina
    2021/11/25
  • L
    LUC Mladost Lučani 1-5 CRV Crvena zvezda
    2021/11/21
  • W
    KRA Radnički 1923 1-2 LUC Mladost Lučani
    2021/11/08
  • L
    RAD Radnicki Niš 2-0 LUC Mladost Lučani
    2021/10/30
17
FK Metalac
  • L
    Metalac 0-3 CUK Čukarički
    2021/11/27
  • W
    Backa Topola 1-2 Metalac
    2021/11/19
  • D
    Metalac 1-1 RAD Radnik Surdulica
    2021/11/06
  • L
    Metalac 2-3 NAP Napredak
    2021/11/02
  • L
    PTZ Partizan 3-1 Metalac
    2021/10/28
16
FK Novi Pazar
  • W
    Novi Pazar 2-0 PRO Proleter
    2021/11/29
  • D
    CUK Čukarički 1-1 Novi Pazar
    2021/11/22
  • D
    Novi Pazar 2-2 CUK Čukarički
    2021/11/18
  • D
    Novi Pazar 1-1 Backa Topola
    2021/11/05
  • D
    Novi Pazar 1-1 RAD Radnik Surdulica
    2021/11/01
15
KRA FK Radnički 1923
  • L
    KRA Radnički 1923 1-2 NAP Napredak
    2021/11/27
  • D
    SUB Spartak Subotica 1-1 KRA Radnički 1923
    2021/11/21
  • L
    KRA Radnički 1923 1-2 LUC Mladost Lučani
    2021/11/08
  • L
    RAD Radnicki Niš 2-1 KRA Radnički 1923
    2021/11/03
  • L
    KRA Radnički 1923 0-3 CRV Crvena zvezda
    2021/10/31
15