Final
Middlesbrough
(ENG)
Sevilla
(ESP)
Semi-finals
FCSB
(ROU)
Schalke
(GER)
Quarter-finals
Basel
(SUI)
Levski
(BUL)
Rapid Bucureşti
(ROU)
Zenit
(RUS)
Round of 16
Betis
(ESP)
Hamburg
(GER)
LOSC
(FRA)
Marseille
(FRA)
Palermo
(ITA)
Roma
(ITA)
Strasbourg
(FRA)
Udinese
(ITA)
Round of 32
AZ Alkmaar
(NED)
Bolton
(ENG)
Club Brugge
(BEL)
Espanyol
(ESP)
Heerenveen
(NED)
Hertha
(GER)
Lens
(FRA)
Litex
(BUL)
Lokomotiv Moskva
(RUS)
Monaco
(FRA)
Petržalka
(SVK)
Rosenborg
(NOR)
Shakhtar Donetsk
(UKR)
Slavia Praha
(CZE)
Stuttgart
(GER)
Thun
(SUI)
Group stage
Beşiktaş
(TUR)
Brøndby
(DEN)
Crvena zvezda
(SRB)
CSKA Moskva
(RUS)
CSKA Sofia
(BUL)
Dinamo Bucureşti
(ROU)
Dnipro
(UKR)
Grasshoppers
(SUI)
Halmstad
(SWE)
M. Petah Tikva
(ISR)
PAOK
(GRE)
Rennes
(FRA)
Sampdoria
(ITA)
Tromsø
(NOR)
Viking
(NOR)
Vitória SC
(POR)
First round
AEK
(GRE)
Anorthosis
(CYP)
APOEL
(CYP)
Aris
(GRE)
Austria Wien
(AUT)
Auxerre
(FRA)
Baník
(CZE)
Beerschot
(BEL)
Braga
(POR)
Brann
(NOR)
Copenhagen
(DEN)
Cork
(IRL)
Debrecen
(HUN)
Domžale
(SVN)
Everton
(ENG)
Feyenoord
(NED)
GAK
(AUT)
Galatasaray
(TUR)
Genk
(BEL)
Groclin Grodzisk Wielkopolski
(POL)
Hibernian
(SCO)
Krylya Sovetov
(RUS)
Leverkusen
(GER)
Lokomotiv Plovdiv
(BUL)
Mainz
(GER)
Malmö
(SWE)
Metalurh Donetsk
(UKR)
Midtjylland
(DEN)
MYPA
(FIN)
Osasuna
(ESP)
Partizan
(SRB)
Setúbal
(POR)
Široki Brijeg
(BIH)
Sporting CP
(POR)
Teplice
(CZE)
Vålerenga
(NOR)
Willem II
(NED)
Wisła Kraków
(POL)
Xanthi
(GRE)
Zürich
(SUI)
Second qualifying round
Allianssi
(FIN)
Ashdod
(ISR)
Austria Kärnten
(AUT)
B36
(FRO)
Banská Bystrica
(SVK)
Baskimi
(MKD)
BATE
(BLR)
Carmarthen
(WAL)
Celje
(SVN)
Djurgården
(SWE)
Dundee United
(SCO)
Esbjerg
(DEN)
Inter Zaprešić
(CRO)
Keflavík
(ISL)
Legia
(POL)
Liepājas Metalurgs
(LVA)
Linfield
(NIR)
M. Tel-Aviv
(ISR)
Nistru
(MDA)
OFK Beograd
(SRB)
Omonia
(CYP)
Partizan Minsk
(BLR)
Rhyl
(WAL)
Rijeka
(CRO)
Sopron
(HUN)
Urartu
(ARM)
Vaduz
(LIE)
Vardar
(MKD)
Wisła Płock
(POL)
Zeta
(MNE)
Žilina
(SVK)
First qualifying round
Atlantas
(LTU)
Bakı
(AZE)
Birkirkara
(MLT)
Dacia
(MDA)
Domagnano
(SMR)
Ekranas
(LTU)
Elbasan
(ALB)
Etzella
(LUX)
Ferencváros
(HUN)
Flora
(EST)
Hibernians
(MLT)
ÍBV
(ISL)
Locomotive Tbilisi
(GEO)
Longford
(IRL)
Mika
(ARM)
NSÍ
(FRO)
Portadown
(NIR)
Sant Julià
(AND)
Teuta
(ALB)
Torpedo Kutaisi
(GEO)
TVMK
(EST)
Union Titus
(LUX)
Ventspils
(LVA)
Xäzär Länkäran
(AZE)
Žepče
(BIH)
Top