Final
Liverpool
(ENG)
Sevilla
(ESP)
Semi-finals
Shakhtar Donetsk
(UKR)
Villarreal
(ESP)
Quarter-finals
Athletic Club
(ESP)
Braga
(POR)
Dortmund
(GER)
Sparta Praha
(CZE)
Round of 16
Anderlecht
(BEL)
Basel
(SUI)
Fenerbahçe
(TUR)
Lazio
(ITA)
Leverkusen
(GER)
Man. United
(ENG)
Tottenham
(ENG)
Valencia
(ESP)
Round of 32
Augsburg
(GER)
Fiorentina
(ITA)
Galatasaray
(TUR)
Krasnodar
(RUS)
Lokomotiv Moskva
(RUS)
Marseille
(FRA)
Midtjylland
(DEN)
Molde
(NOR)
Napoli
(ITA)
Olympiacos
(GRE)
Porto
(POR)
Rapid Wien
(AUT)
Schalke
(GER)
Sion
(SUI)
Sporting CP
(POR)
St-Étienne
(FRA)
Group stage
Ajax
(NED)
APOEL
(CYP)
Asteras
(GRE)
AZ Alkmaar
(NED)
Belenenses
(POR)
Beşiktaş
(TUR)
Bordeaux
(FRA)
Celtic
(SCO)
Club Brugge
(BEL)
Dinamo Minsk
(BLR)
Dnipro
(UKR)
Gabala
(AZE)
Groningen
(NED)
Lech
(POL)
Legia
(POL)
Liberec
(CZE)
Monaco
(FRA)
PAOK
(GRE)
Partizan
(SRB)
Plzeň
(CZE)
Qarabağ
(AZE)
Rosenborg
(NOR)
Rubin
(RUS)
Skënderbeu
(ALB)
Play-offs
Altach
(AUT)
Astra
(ROU)
Atromitos
(GRE)
Brøndby
(DEN)
FCSB
(ROU)
Fehérvár
(HUN)
Hajduk Split
(CRO)
HJK
(FIN)
Jablonec
(CZE)
Kairat
(KAZ)
Milsami
(MDA)
Odd
(NOR)
Panathinaikos
(GRE)
Rabotnicki
(MKD)
Salzburg
(AUT)
Southampton
(ENG)
Standard Liège
(BEL)
Thun
(SUI)
Vojvodina
(SRB)
Young Boys
(SUI)
Žilina
(SVK)
Zorya Luhansk
(UKR)
Third qualifying round
Aberdeen
(SCO)
AEK Larnaca
(CYP)
AIK
(SWE)
Apollon
(CYP)
Charleroi
(BEL)
Copenhagen
(DEN)
Debrecen
(HUN)
Elfsborg
(SWE)
Göteborg
(SWE)
H. Kiryat Shmona
(ISR)
İstanbul Başakşehir
(TUR)
Keşla
(AZE)
Kukës
(ALB)
Omonia
(CYP)
Sampdoria
(ITA)
Slovan Bratislava
(SVK)
Spartak Trnava
(SVK)
Strømsgodset
(NOR)
Sturm
(AUT)
Târgu Mureş
(ROU)
Trabzonspor
(TUR)
Vaduz
(LIE)
Vitesse
(NED)
Vitória SC
(POR)
Vorskla
(UKR)
West Ham
(ENG)
Wolfsberg
(AUT)
Željezničar
(BIH)
Zürich
(SUI)
Second qualifying round
Alashkert
(ARM)
Beitar Jerusalem
(ISR)
Beroe
(BUL)
Birkirkara
(MLT)
Botoşani
(ROU)
Cherno More
(BUL)
Čukarički
(SRB)
Dacia
(MDA)
Differdange
(LUX)
Ferencváros
(HUN)
FH
(ISL)
H. Beer-Sheva
(ISR)
Inverness
(SCO)
Jagiellonia
(POL)
Jelgava
(LVA)
Kalju
(EST)
Koper
(SVN)
KR Reykjavik
(ISL)
Linfield
(NIR)
Lokomotiva Zagreb
(CRO)
Mladá Boleslav
(CZE)
Newtown
(WAL)
Randers
(DEN)
Rijeka
(CRO)
Riteriai
(LTU)
Shakhtyor
(BLR)
Shamrock Rovers
(IRL)
Shirak
(ARM)
Skonto
(LVA)
Śląsk
(POL)
Spartaks Jūrmala
(LVA)
Titograd
(MNE)
UCD
(IRL)
First qualifying round
Aktobe
(KAZ)
Atlantas
(LTU)
Bala
(WAL)
Balzan
(MLT)
Broughton
(WAL)
Budućnost Podgorica
(MNE)
Celje
(SVN)
Cork
(IRL)
Crvena zvezda
(SRB)
Dinamo Batumi
(GEO)
Dinamo Tbilisi
(GEO)
Domžale
(SVN)
Dudelange
(LUX)
Europa
(GIB)
Flora
(EST)
Glenavon
(NIR)
Glentoran
(NIR)
Go Ahead Eagles
(NED)
HB
(FRO)
Juvenes/Dogana
(SMR)
Kruoja
(LTU)
La Fiorita
(SMR)
Laç
(ALB)
Lahti
(FIN)
Litex
(BUL)
Lusitans
(AND)
MTK
(HUN)
Neftçi
(AZE)
NSÍ
(FRO)
Olimpic Sarajevo
(BIH)
Ordabasy
(KAZ)
Partizani
(ALB)
Progrès
(LUX)
Renova
(MKD)
Sant Julià
(AND)
Saxan
(MDA)
Sheriff
(MDA)
Shkëndija
(MKD)
Sillamäe
(EST)
SJK
(FIN)
St Johnstone
(SCO)
St Patrick's
(IRL)
Sutjeska
(MNE)
Torpedo Zhodino
(BLR)
Tskhinvali
(GEO)
Ulisses
(ARM)
Valletta
(MLT)
Vikingur
(FRO)
Víkingur Reykjavík
(ISL)
VPS
(FIN)
Zrinjski
(BIH)
Top