Final
Athletic Club
(ESP)
Atlético
(ESP)
Semi-finals
Sporting CP
(POR)
Valencia
(ESP)
Quarter-finals
AZ Alkmaar
(NED)
Hannover
(GER)
Metalist
(UKR)
Schalke
(GER)
Round of 16
Beşiktaş
(TUR)
Man. City
(ENG)
Man. United
(ENG)
Olympiacos
(GRE)
PSV
(NED)
Standard Liège
(BEL)
Twente
(NED)
Udinese
(ITA)
Round of 32
Ajax
(NED)
Anderlecht
(BEL)
Braga
(POR)
Club Brugge
(BEL)
FCSB
(ROU)
Lazio
(ITA)
Legia
(POL)
Lokomotiv Moskva
(RUS)
PAOK
(GRE)
Plzeň
(CZE)
Porto
(POR)
Rubin
(RUS)
Salzburg
(AUT)
Stoke
(ENG)
Trabzonspor
(TUR)
Wisła Kraków
(POL)
Group stage
AEK
(GRE)
AEK Larnaca
(CYP)
Austria Wien
(AUT)
Birmingham
(ENG)
Celtic
(SCO)
Copenhagen
(DEN)
Dynamo Kyiv
(UKR)
Fulham
(ENG)
H. Tel-Aviv
(ISR)
M. Haifa
(ISR)
M. Tel-Aviv
(ISR)
Malmö
(SWE)
Maribor
(SVN)
OB
(DEN)
Paris
(FRA)
Rapid Bucureşti
(ROU)
Rennes
(FRA)
Shamrock Rovers
(IRL)
Slovan Bratislava
(SVK)
Sturm
(AUT)
Tottenham
(ENG)
Vaslui
(ROU)
Vorskla
(UKR)
Zürich
(SUI)
Play-offs
Aalesund
(NOR)
Alania
(RUS)
Bursaspor
(TUR)
Crvena zvezda
(SRB)
CSKA Sofia
(BUL)
Differdange
(LUX)
Dinamo Bucureşti
(ROU)
Dinamo Tbilisi
(GEO)
Dnipro
(UKR)
Ekranas
(LTU)
Gaz Metan
(ROU)
Hearts
(SCO)
Helsingborg
(SWE)
HJK
(FIN)
Karpaty
(UKR)
Litex
(BUL)
Nacional
(POR)
Nordsjælland
(DEN)
Omonia
(CYP)
Panathinaikos
(GRE)
Partizan
(SRB)
Rabotnicki
(MKD)
Rangers
(SCO)
Ried
(AUT)
Roma
(ITA)
Rosenborg
(NOR)
Sevilla
(ESP)
Sion
(SUI)
Śląsk
(POL)
Sochaux
(FRA)
Sparta Praha
(CZE)
Spartak Moskva
(RUS)
Spartak Trnava
(SVK)
Thun
(SUI)
Vitória SC
(POR)
Young Boys
(SUI)
Zestafoni
(GEO)
Third qualifying round
Aktobe
(KAZ)
Anorthosis
(CYP)
Bnei Yehuda
(ISR)
Brøndby
(DEN)
Den Haag
(NED)
Elfsborg
(SWE)
Gaziantepspor
(TUR)
Gomel
(BLR)
Häcken
(SWE)
Hajduk Split
(CRO)
Jablonec
(CZE)
KR Reykjavik
(ISL)
Levski
(BUL)
Lokomotiv Sofia
(BUL)
Mainz
(GER)
Metalurgi Rustavi
(GEO)
Midtjylland
(DEN)
Mladá Boleslav
(CZE)
Olimpija Ljubljana
(SVN)
Olympiacos Volou
(GRE)
Paks
(HUN)
Palermo
(ITA)
Qarabağ
(AZE)
Sarajevo
(BIH)
Senica
(SVK)
Sligo
(IRL)
Split
(CRO)
St Patrick's
(IRL)
Strømsgodset
(NOR)
Vaduz
(LIE)
Vålerenga
(NOR)
Varaždin
(CRO)
Ventspils
(LVA)
Westerlo
(BEL)
Željezničar
(BIH)
Second qualifying round
Bohemians
(IRL)
Crusaders
(NIR)
Domžale
(SVN)
Dundee United
(SCO)
EB/Streymur
(FRO)
Ferencváros
(HUN)
FH
(ISL)
Flamurtari
(ALB)
Floriana
(MLT)
Gagra
(GEO)
Glentoran
(NIR)
Honka
(FIN)
Irtysh
(KAZ)
Iskra-Stal
(MDA)
Juvenes/Dogana
(SMR)
Kecskemét
(HUN)
KuPS
(FIN)
Levadia
(EST)
Liepājas Metalurgs
(LVA)
Llanelli
(WAL)
Metalurg Skopje
(MKD)
Mika
(ARM)
Minsk
(BLR)
Örebro
(SWE)
Rad
(SRB)
Rudar Pljevlja
(MNE)
Sant Julià
(AND)
Shakhter
(KAZ)
Shakhtyor
(BLR)
Sheriff
(MDA)
Sūduva
(LTU)
Tauras
(LTU)
Tirana
(ALB)
TNS
(WAL)
TPS
(FIN)
Tromsø
(NOR)
Vllaznia
(ALB)
Vojvodina
(SRB)
Xäzär Länkäran
(AZE)
Žilina
(SVK)
First qualifying round
Banga
(LTU)
Birkirkara
(MLT)
Budućnost Podgorica
(MNE)
Cliftonville
(NIR)
Daugava Daugavpils
(LVA)
Fola
(LUX)
ÍBV
(ISL)
ÍF
(FRO)
Jagiellonia
(POL)
Käerjéng
(LUX)
Kalju
(EST)
Koper
(SVN)
Lusitans
(AND)
Milsami
(MDA)
Neath
(WAL)
NSÍ
(FRO)
Olimpik-Şüvälan
(AZE)
Renova
(MKD)
Široki Brijeg
(BIH)
SP Tre Penne
(SMR)
Trans
(EST)
UE Santa Coloma
(AND)
Ulisses
(ARM)
Urartu
(ARM)
Zeta
(MNE)
Top