Where to watch every UEFA Nations League game

Find out how to watch every game in UEFA's newest competition where you are.

©Getty Images

The UEFA Nations League continues this week; to see who is broadcasting each match where you are, just click on the relevant links below (times CET).

ALL THE RESULTS

The UEFA Nations League explained
The UEFA Nations League explained

Matchday four

Tuesday 16 October

League A
Group A1: France v Germany (20:45)

League B
Group B1: Ukraine v Czech Republic (20:45)
Group B4: Republic of Ireland v Wales (20:45)

League C
Group C3: Norway v Bulgaria (20:45), Slovenia v Cyprus (20:45)

League D
Group D1: Kazakhstan v Andorra (16:00), Latvia v Georgia (20:45)
Group D4: Armenia v FYR Macedonia (18:00), Gibraltar v Liechtenstein (20:45)

Matchday five

Thursday 15 November

League A
Group A2: Belgium v Iceland (20:45)
Group A4: Croatia v Spain (20:45)

League B
Group B3: Austria v Bosnia and Herzegovina (20:45)

League C
Group C2: Greece v Finland (20:45), Hungary v Estonia (20:45)

League D
Group D1: Kazakhstan v Latvia (16:00), Andorra v Georgia (20:45)
Group D2: San Marino v Moldova (20:45), Luxembourg v Belarus (20:45)

Friday 16 November

France are world champions
France are world champions©Getty Images

League A
Group A1: Netherlands v France (20:45)

League B
Group B1: Slovakia v Ukraine (20:45)
Group B4: Wales v Denmark (20:45)

League C
Group C3: Cyprus v Bulgaria (20:45), Slovenia v Norway (20:45)

League D
Group D4: Liechtenstein v FYR Macedonia (20:45), Gibraltar v Armenia (20:45)

Saturday 17 November

League A
Group A3: Italy v Portugal (20:45)

League B
Group B2: Turkey v Sweden (18:00)

League C
Group C1: Albania v Scotland (20:45)
Group C4: Serbia v Montenegro (15:00), Romania v Lithuania (20:45)

League D
Group D3: Azerbaijan v Faroe Islands (18:00), Malta v Kosovo (18:00)

Matchday six

Sunday 18 November

League A
Group A2: Switzerland v Belgium (20:45)
Group A4: England v Croatia (15:00)

League B
Group B3: Northern Ireland v Austria (18:00)

League C
Group C2: Hungary v Finland (20:45), Greece v Estonia (20:45)

League D
Group D2: San Marino v Belarus (18:00), Moldova v Luxembourg (18:00)

Monday 19 November

League A
Group A1: Germany v Netherlands (20:45)

League B
Group B1: Czech Republic v Slovakia (20:45)
Group B4: Denmark v Republic of Ireland (20:45)

League C
Group C3: Cyprus v Norway (20:45), Bulgaria v Slovenia (20:45)

League D
Group D1: Andorra v Latvia (18:00), Georgia v Kazakhstan (18:00)
Group D4: Liechtenstein v Armenia (20:45), FYR Macedonia v Gibraltar (20:45)

Tuesday 20 November

The story behind the trophy
The story behind the trophy

League A
Group A3: Portugal v Poland (20:45)

League B
Group B2: Sweden v Russia (20:45)

League C
Group C1: Scotland v Israel (20:45)
Group C4: Serbia v Lithuania (20:45), Montenegro v Romania (20:45)

League D
Group D3: Kosovo v Azerbaijan (18:00), Malta v Faroe Islands (18:00)

After the League Phase

Finals draw (League A group winners): tbc
Finals: 5–9 June 2019
UEFA EURO 2020 play-off draw: 22 November 2019
UEFA EURO 2020 play-offs: 26–31 March 2020

All times CET

Top