Group stage
Arsenal
(ENG)
Beşiktaş
(TUR)
CSKA Moskva
(RUS)
Getafe
(ESP)
Lazio
(ITA)
Lugano
(SUI)
Man. United
(ENG)
Mechelen
(BEL)
Milan
(ITA)
Mönchengladbach
(GER)
Olexandriya
(UKR)
Rennes
(FRA)
Sevilla
(ESP)
Sporting CP
(POR)
St-Étienne
(FRA)
Wolfsberg
(AUT)
Wolfsburg
(GER)
Third qualifying round
AEK
(GRE)
Austria Wien
(AUT)
Bnei Yehuda
(ISR)
Braga
(POR)
Feyenoord
(NED)
Mariupol
(UKR)
Midtjylland
(DEN)
Rijeka
(CRO)
Sparta Praha
(CZE)
Spartak Moskva
(RUS)
Standard Liège
(BEL)
Thun
(SUI)
Trabzonspor
(TUR)
Second qualifying round
AEL
(CYP)
Antwerp
(BEL)
Aris
(GRE)
Arsenal Tula
(RUS)
Atromitos
(GRE)
AZ
(NED)
Esbjerg
(DEN)
Espanyol
(ESP)
Frankfurt
(GER)
Gabala
(AZE)
Häcken
(SWE)
Jablonec
(CZE)
Lechia
(POL)
Lokomotiv Plovdiv
(BUL)
Luzern
(SUI)
Malatyaspor
(TUR)
Mladá Boleslav
(CZE)
Osijek
(CRO)
Partizan
(SRB)
Roma
(ITA)
Strasbourg
(FRA)
Sturm
(AUT)
Utrecht
(NED)
Viitorul
(ROU)
Vitória SC
(POR)
Wolves
(ENG)
Zorya
(UKR)
First qualifying round
Aberdeen
(SCO)
AEK Larnaca
(CYP)
Akademija Pandev
(MKD)
Alashkert
(ARM)
Apollon
(CYP)
B36
(FRO)
Balzan
(MLT)
Banants
(ARM)
Brann
(NOR)
Breidablik
(ISL)
Brøndby
(DEN)
Budućnost Podgorica
(MNE)
Chikhura
(GEO)
Connah's Quay
(WAL)
Cork
(IRL)
Cracovia
(POL)
Crusaders
(NIR)
CSKA-Sofia
(BUL)
Čukarički
(SRB)
Debrecen
(HUN)
Dinamo Minsk
(BLR)
Dinamo Tbilisi
(GEO)
Domžale
(SVN)
Dunajská Streda
(SVK)
FC Speranța Nisporeni
(MDA)
FCSB
(ROU)
Fehérvár
(HUN)
Flora
(EST)
Fola
(LUX)
Gżira
(MLT)
H. Beer-Sheva
(ISR)
Hajduk Split
(CRO)
Haugesund
(NOR)
Hibernians
(MLT)
Honvéd
(HUN)
Inter Turku
(FIN)
Jeunesse Esch
(LUX)
Kairat
(KAZ)
Kauno
(LTU)
Kilmarnock
(SCO)
KR
(ISL)
Kukës
(ALB)
KuPS
(FIN)
Laç
(ALB)
Legia
(POL)
Levadia
(EST)
Levski
(BUL)
Liepāja
(LVA)
M. Haifa
(ISR)
Makedonija
(MKD)
Malmö
(SWE)
Milsami
(MDA)
Molde
(NOR)
Neftçi
(AZE)
Norrköping
(SWE)
NS Mura
(SVN)
Olimpija Ljubljana
(SVN)
Ordabasy
(KAZ)
Petrocub
(MDA)
Pyunik
(ARM)
Radnicki Niš
(SRB)
Radnik
(BIH)
Rangers
(SCO)
Rīgas FS
(LVA)
Riteriai
(LTU)
RoPS
(FIN)
Ružomberok
(SVK)
Sabail
(AZE)
Shakhtyor
(BLR)
Shamrock Rovers
(IRL)
Shkupi
(MKD)
Široki Brijeg
(BIH)
Spartak Trnava
(SVK)
St Patrick's
(IRL)
Stjarnan
(ISL)
Teuta
(ALB)
Titograd
(MNE)
Tobol
(KAZ)
Torpedo Kutaisi
(GEO)
Trans
(EST)
Universitatea Craiova
(ROU)
Vaduz
(LIE)
Ventspils
(LVA)
Vitebsk
(BLR)
Žalgiris
(LTU)
Zeta
(MNE)
Zrinjski
(BIH)
Preliminary Round
Ballymena
(NIR)
Barry
(WAL)
Cardiff Met
(WAL)
Cliftonville
(NIR)
Engordany
(AND)
Europa
(GIB)

(FRO)
La Fiorita
(SMR)
NSÍ
(FRO)
Prishtina
(KOS)
Progrès
(LUX)
Sant Julià
(AND)
St Joseph's
(GIB)
Tre Fiori
(SMR)
Top